×

درباره ما

اطلاعات مجموعه انگیزشی آموزشی صفایی فتاح

سلام به دوستان عزیز

ما در وب سایت صفایی فتاح به آموزش قوانین موفقیت، قانون جذب و هر آن چیزی می‌پردازیم که برای یک زندگی موثرتر و حرفه‌ای‌تر نیاز است. با این آموزش‌ها، هرکسی می‌تواند از زندگیش لذت ببرد و دنیا را جای زیباتری برای زندگی کردن کند.

چشم انداز مجموعه صفایی فتاح:

در حقیقت موسسه صفایی فتاح جاییه که کمک می‌کنیم با آموزشهای ساده،علمی و موثر هر کسی در هر جایی، زندگیش رو بهتر کنه تا دنیا، جای بهتری برای زندگی کردن بشه.
ما در این وب سایت ضمن آموزش‌های رایگان بی شمار، به ارائه دوره‌ها، محصولات و مباحث آموزشی در حیطه قوانین موفقیت و قانون جذب می‌پردازیم.

 

آدرس دفتر:

تهران، فاز ۴ اندیشه، بازار ایرانی اسلامی، سرای عطار نیشابوری، طبقه اول، پلاک ۸۲

موسس مجموعه آقای حمید صفایی:

تصویر مدیر سایت

من حمید صفایی فتاح هستم، مدیر وب سایت صفایی فتاح. بخشی از فعالیت‌های من به شرح زیر است. (موارد زیر یکسری عناوینه، ولی بیشتر دوست دارم من رو با نتایج زندگی خودم و عزیزانی که در دوره های ما شرکت کردند قضاوت کنید! (نتایج در این کانال تلگرامی موجوده)
– اجرای بیش از ۵۰۰ ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی
– نگارش بیش از ۲۰ مقاله آموزشی
– مربی ذهنی تعدادی از بازیکنان تیم های ملی
– مشاور برخی از ادارات دولتی

خدمات موسسه آموزشی صفایی فتاح:

کارگاه های حضوری

در مجموعه صفایی فتاح فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری وجود دارد. دوره های غیر حضوری و کلاس‌های حضوری تخصصی با بالاترین استانداردها. کلاس‌ها طوری طراحی شده‌اند که در یک فضای امن و استاندارد مهارت‌ها را تمرین کنید تا با بالاترین کیفیت یادبگیرید.

 

شبکه اجتماعی تخصصی

تیم سوشال مدیا صفایی فتاح، سعی می‌کند تخصصی‌ترین شبکه‌های اجتماعی (مثل اینستاگرام، تلگرام) برای بهبود مهارت‌های فردی افراد مختلف را به خوبی مدیریت کند و با قرار دادن محتوای رایگان، کاربردی و جذاب پیام‌های اصلی رسالت خود را به آنها انتقال دهد.